Nasza spółka istnieje do stycznia 2017 roku. Została założona przez osoby od wielu lat związane z rynkiem nieruchomości. Naszym życzeniem było stworzyć niewielką lokalną agencję skoncentrowaną na kliencie, skuteczną w działaniu, dbającą o  bezpieczeństwo stron transakcji  a przede wszystkim przestrzegającą zasady etyki pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i norm prawnych.

Jak to wygląda w praktyce:

Klient – jesteśmy elastyczni w ustalaniu warunków współpracy. Dbamy o stały kontakt z zleceniodawcą. Nie ograniczamy się tylko do zawarcia umowy pośrednictwa a potem nagłego „zniknięcia”. Jesteśmy otwarci na uwagi i sugestie.

Skuteczność – ograniczamy się do obsługi takiej ilości zleceń, która pozwoli każdemu doradcy w pełni panować na własnym portfelem zleceń oraz na bieżąco reagować na potrzeby klienta i podpowiadać rozwiązania.

Bezpieczeństwo - wdrożyliśmy procedury z zakresu ochrony danych osobowych w oparciu o wytyczne GIODO. Jesteśmy audytowani przez firmy zewnętrzne. Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie OC  - PZU PON 00001152.

Zasady - nasza propozycja współpracy jest zawsze przedstawiana na pierwszym spotkaniu. Omawiamy metody oraz narzędzia z których korzystamy. Kierujemy się zasadą ochrony interesu osób na których rzecz wykonujemy czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

 

Zespół TOPMaison Sp. z o.o.